ALFIK soya milk – Sušený sójový nápoj

400g
Kód produktu: 12/23/022
EAN: 8 586 001 012 683
Sójový nápoj v prášku. Bezgluténový. Sójový nápoj je vďaka svojmu rastlinnému pôvodu vhodný pre deti a dospelých trpiacich alergiou na laktózu.

Nápoj je ľahko stráviteľný a prirodzene neobsahuje lepok. Vyrobený... Zobraziť celý popis

  Skladom.

Sójový nápoj v prášku. Bezgluténový. Sójový nápoj je vďaka svojmu rastlinnému pôvodu vhodný pre deti a dospelých trpiacich alergiou na laktózu.

Nápoj je ľahko stráviteľný a prirodzene neobsahuje lepok. Vyrobený je z geneticky nemodifikovaných surovín (neobsahuje GMO). Môže sa pravidelne používať pri bezlepkovej diéte. Neobsahuje cholesterol, preto sa odporúča konzumovať ľuďom so srdcovocievnymi ochoreniami.

Po rozpustení prášku vo vode získate nápoj mliečneho vzhľadu a chute. Pridaním kakaového prášku Vašim deťom z neho pripravíte lahodný kakaový nápoj.

Vyskúšajte:

Sójový banánový nápoj

Rozmixujeme 1 zrelý banán a 2 dcl sójového nápoja pripraveného podľa návodu. Dochutíme cukrom podľa chuti. Môžeme obohatiť trochou tvarohu.

 

Zloženie: Sójová zmes 63% (sójová vláknina, sójový olej, sójový lecitín, sójová bielkovina), glukózový sirup, glukóza, minerálna látka vápnik (fosforečnan vápenatý), emulgátor E 471

Alergény: Sójové bôby a výrobky z nich. Môže obsahovať: mlieko a mliečné výrobky (vrátane laktózy).

Skladovanie: Skladujte v suchu.

2 recenzie k ALFIK soya milk – Sušený sójový nápoj

  1. 2 Hodnotenia

    Zuzana

    Alfik 🙂

  2. 2 Hodnotenia

    Simona

    super

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

captcha