Spoločnosť Spoločnosť

Spoločnosť

Sme slovenský výrobca vegánskych produktov s výrobou vo Zvolene. Naša spoločnosť bola založená pred 25 rokmi a výroba produktov vhodných pre vegetariánov začala pred 8 rokmi.
Vegánske produkty Vegánske produkty

Vegánske produkty

Výroba vegetariánskych produktov začala pred 8 rokmi. Produktové receptúry sme prispôsobili tak aby boli vhodné aj pre vegánov a od roku 2021 sme držiteľmi oficiálneho Vegan certifikátu V-Label.
Vývoj Vývoj

Vývoj

Všetky receptúry vyvíjame vlastnoručne u nás. Vyojový tím vie pripraviť produkt na mieru, tak aby každý zákazník bol spokojný. To sa týka typu, chute, veľkosti a zloženia. “Produkt pripravíme presne tak ako si ho želáte!”
- Burgre - teraz vyrábame 3 druhy hovädzí, cviklový a podľa receptu nášho zákazníka. Burger môže mať rôznu štruktúru, mäkký, drobený, pevný z vlákniny.
- Fašírka - hovädzia, kuracia, zeleninová
- Mleté - mince kúsky alebo mleté klasické. Chuť akú si vyberiete.
- Guličky - hovädzie, kuracie
- Kocky - kuracie
- Rezance - kuracie, hovädzie
- Čevabčiči - hovädzie
- Plátky - kuracie
- Párky - hovädzie
Dodávatelia a suroviny Dodávatelia a suroviny

Dodávatelia a suroviny

Všetky naše suroviny nakupujeme len od overených európskych dodávateľov, bez GMO a so všetkými atestami. Každá dodávka – šarža je kontrolovaná pri príjme aby sme zabezpečili najvyššiu kvalitu našich produktov. Sojovú múku dovážame spracovanú presne podľa potreby. Taktiež vieme zabezpečiť suroviny pre alternatívy produktov na hrachovom základe.
Certifikáty Certifikáty

Certifikáty

Od roku 2015 sme držitelmi certifikátu ISO 9001 a BRC. Od roku 2021 sme aj držitelmi certifikátu V-Label, na výrobu produktov určených pre vegánov.
Technológia Technológia

Technológia

Disponujeme spracovateľskými technológiami od najlepších svetových výrobcov ako je napríklad VEMAG baliaca technika a váhy Yschida. Všetky technológie sme v roku 2020 vymenili za najnovšie, tak aby sme sa vedeli prispôsobiť náročným požiadavkám rýchlo sa vyvíjajúceho trhu. Naša výroba má dostatočnú kapacitu, ktorú vieme podľa potreby zvýšiť tak, aby sme dokázali uspokojiť požiadavky všetkých zákazníkov. Výroba a vývoj sa nachádzajú v našich vlastných priestoroch o rozlohe viac ako 2000m2. Tieto sme schopní dynamicky, rýchlo a podľa potreby zväčšiť.
Výroba Výroba

Výroba

Naša súčasná výrobná kapacita je 500 ton mesačne.
Budúcnosť Budúcnosť

Budúcnosť

Kontinuálne vyvíjame nové produkty na základe prieskumu trhu a dopytu zo strany zákazníkov ale aj koncových spotrebiteľov.
Skladovanie Skladovanie

Skladovanie

Naša celková úžitková plocha je 30 000 m2. Skladová kapacita pre mrazené výrobky 400m2 s výrobou a skladom o velkosti 2000 m2.
Trh Trh

Trh

Najväčší odberatelia:
Veľká Británia
Nemecko
Rakúsko
Holandsko
Slovinsko
Česko
Slovensko
Poľsko
Maďarsko
Rumunsko
Estónsko
Lotyšsko
Balenie Balenie

Balenie

Vieme ponúknuť akýkoľvek druh obalu a veľkosti od 145g až po 3000g. Momentálne dodávame na trh produkty v plastových sáčkoch, kartónoch alebo vaničkách. Všetci dodávatelia sú certifikovaní podľa ISO, BRC a HALAL.
Expedícia Expedícia

Expedícia

Sme schopní dodať tovar do 48 hodín.