Racionella – Pistácie pražené, solené

75g
Kód produktu: 12/03/0040
EAN: 8 586 001 015 486
Pistácie pražené solené.

Vedeli ste že? Pistácie vďaka vysokému obsahu železa vykazujú výrazný protianemický účinok (chudokrvnosť). Tento účinok sa znásobuje kombináciou pistácií s ovocím alebo zeleninou... Zobraziť celý popis

1,80  s DPH
(1,50  bez DPH)

  Skladom.

Racionella - Pistácie pražené, solené 75g 

1,80  s DPH
(1,50  bez DPH)

Racionella - Pistácie pražené, solené 150g 

3,30  s DPH
(2,75  bez DPH)


Zrušiť výber

Pistácie pražené solené.

Vedeli ste že? Pistácie vďaka vysokému obsahu železa vykazujú výrazný protianemický účinok (chudokrvnosť). Tento účinok sa znásobuje kombináciou pistácií s ovocím alebo zeleninou bohatými na vitamín C, ktorý zvyšuje absorpciu železa v črevách.

Pistácie obsahujú množstvo minerálnych látok, proteínov, vitamínov (A, B, E), všetkých esenciálnych aminokyselín, zdravých tukov a fytosterolov (látok redukujúcich množstvo LDL cholesterolu v krvi a sú do určitej miery schopné zabrániť aj vzniku niektorých druhov rakoviny). Skladajú sa z 55 % oleja, 20 % bielkovín a 15 % cukrov. Pistácie majú štyrikrát menej kalórií ako všetky ostatné oriešky. Obsahujú veľké množstvo antioxidantov, vitamínov a minerálnych látok. Konzumácia pistácií prospieva dobrej nálade, imunite, svalom a nervovému systému. 50 pistácií má 160 kalórií a 14 gramov tuku.

 

Zloženie: Pistácie pražené, jedlá soľ.

Alergény: Môže obsahovať stopy arašidov, sóje a lepku.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Racionella – Pistácie pražené, solené”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

captcha